Gratulacje dla nowych profesorów belwederskich

Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu zyskał czworo nowych profesorów belwederskich. Prof. Izabela Fecka, prof. Dorota Frydecka, prof. Krzysztof Kaliszewski oraz prof. Zbigniew Sroka gratulacje odebrali w czasie posiedzenia Senatu.

Wręczenie dyplomów i drobnych upominków  nowym profesorom na stałe weszło już w program uroczystych posiedzeń Senatu UMW. Tym razem świętowały dwa wydziały. Prof. Izabela Fecka oraz prof. Zbigniew Sroka z Katedry i Zakładu Farmakognozji i Leku Roślinnego związani są z Wydziałem Farmaceutycznym.
Izabela Fecka
prof. Zbigniew Sroka UMW
Prof. Dorota Frydecka z Katedry i Kliniki Psychiatrii oraz prof. Krzysztof Kaliszewski z Kliniki Chirurgii Ogólnej, Małoinwazyjnej i Endokrynologicznej pracują na Wydziale Lekarskim.
prof. Dorota Frydecka
prof. Krzysztof Kaliszewski UMW
Senat UMW
Podziękowania i wyrazy uznania Rektor UMW prof. Piotr Ponikowski złożył także audytor Uczelni - mgr Ewie Wyspiańskiej. W ostatnim czasie jej praca weryfikowana była przez Ministerstwo Zdrowia. Raport przyniósł bardzo wysoką ocenę prowadzonej przez audytor UMW działalności.
Ewa Wyspiańska UMW
Fot. Tomasz Walów