Zaliczenie semestru zimowego 2017/2018

Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej informuje studentów wszystkich lat, że w celu zaliczenia semestru zimowego 2017/2018 – należy dodatkowo składać w Dziekanacie, w terminie do 02.03.2018:

• potwierdzenie wpłaty za studia niestacjonarne - dot. studentów studiów niestacjonarnych
  • potwierdzenie wpłaty za powtarzanie zajęć – dot. studentów powtarzających
  • potwierdzenie szczepienia (WZW typu B)  dot. studentów  I-go roku analityki medycznej  i I-go roku farmacji
  • zaświadczenie lekarskie -  dot. studentów, którzy nie mają ważnych badań lekarskich od lekarza medycyny pracy oraz studentów wracających z urlopów dziekańskich otrzymanych ze względów zdrowotnych
  • oświadczenie o zmianie danych osobowych (dot. tyko studentów, których dane się zmieniły; wzór na stronie Wydziału w zakładce: Informacje dla studentów: Wzory druków)

Po zaliczeniu semestru zimowego legitymacje będą uaktywniane zbiorowo. Starości zobowiązani są zebrać wszystkie legitymacje i dostarczyć je w odpowiednim, wcześniej umówionym terminie do Pani Pauliny Chodaczek.

Jednocześnie prosimy o dostarczenie wniosków dotyczących praktyk wakacyjnych - dot. studentów III i IV roku farmacji.