Stażyści

Zapraszamy stażystów na zebranie organizowane przez Wydział Farmaceutyczny w ramach szkoleń naukowych w dniu 9.12.2019 od godz.12.30 do godz.15.30, które zorganizowane będzie w sali wykładowej W-3 gmachu Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego przy ulicy Borowskiej 211 A.

Szkolenie dotyczące e-recepty przeprowadzą eksperci Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia.
W ramach szkolenia zostaną zrealizowane następujące tematy:
- wprowadzenie do e-recepty – zasady działania, zmiany z punktu widzenia lekarza, pacjenta oraz farmaceuty
- realizacja e-recepty – slajdy z ekranów systemu aptecznego
- Internetowe Konto Pacjenta – co pacjent może w nim znaleźć i jak je najlepiej wykorzystać.

Stażyści proszeni są o zabranie ze sobą dzienniczków stażowych oraz po szkoleniu, będą mieli możliwość wpisu udziału w szkoleniu do dzienniczka oraz konsultacji z opiekunami stażu z ramienia uczelni. Obecność obowiązkowa.