Medyczne Targi Pracy na UMW! Zarejestruj się już dziś!

Biuro Karier UMW oraz firma MedPharm zapraszają na  Medyczne Targi Pracy, które odbędą się 20 maja 2013 na terenie naszej Uczelni!

Impreza skierowana jest do studentów, absolwentów oraz specjalistów - pracowników medycznego rynku pracy. W targach wezmą udział krajowe i zagraniczne firmy o profilu medycznym, a także agencje zatrudnienia i pośrednictwa pracy.

Dostępne będą oferty pracy rynku krajowego i europejskiego. Będzie można zostawić u pracodawcy swoje CV, porozmawiać z rekruterami na tematy związane z zatrudnieniem oraz prawnymi uwarunkowaniami pracy w krajach Unii Europejskiej.
W tym roku targi będą także przebiegać pod nową myślą przewodnią, którą będzie nauka medycznego języka angielskiego.

Zapraszamy serdecznie 20.05.2013 (poniedziałek) w godzinach od 13.00 do 19.00 do nowego budynku Wydziału Farmaceutycznego, ul. Borowska 211.

Wstęp wolny!

Rejestracja on-line