Wolontariat

Chcesz przeżyć niesamowitą przygodę? Zdobyć cenne doświadczenie i podszkolić języki obce? Mieć przyjaciół na każdym kontynencie? Jesteś kreatywny, otwarty i pełen zapału do pracy? To jest projekt właśnie dla Ciebie! Global Citizen - wolontariat zagraniczny!

Czym jest wolontariat Global Citizen?
Global Citizen to międzynarodowy program wymiany dla młodych osób zainteresowanych rozwojem osobistym, odkrywaniem i dzieleniem się swoją kulturą. Global Citizen jest realizowany za pomocą projektów opartych na edukacji kulturowej i budowaniu tolerancji, rozwijaniu umiejętności trenerskich, przedsiębiorczości, umiejętności z zakresu marketingu oraz wzrost świadomości na temat globalnych problemów jak HIV/ AIDS, zagrożeń ekologicznych czy praw człowieka.
W ramach Global Citizen możesz wyjechać na wolontariat w 3 programach: Culture, World Issue oraz Management.

Jak wyjechać na program Global Citizen?
- Trzeba mieć nie więcej niż 30 lat
- Trzeba mieć status studenta lub absolwenta do 2. roku po ukończeniu studiów
- Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 Kryteria należy spełnić łącznie!

Jeśli chcesz wyjechać w wakacje, teraz jest ostatnia szansa na złożenie aplikacji, więc nie czekaj! Na aplikacje czekamy do 21 kwietnia.

W celu uzyskania dokładnych informacji zapraszamy na stronę: www.globalcitizen.pl oraz www.pwr.aiesec.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź naszego Facebook’a: www.fb.com/GlobalCitizenPoland i www.fb.com/AIESECwroclawUT