Ogłoszenie o konkursie na stanowisko magistrant/magistrantka w projekcie „Bioinorganic and inorganic medical chemistry of branched peptides”

Data zamieszczenia ogłoszenia: 17.10.2013
Termin nadsyłania zgłoszeń: do 17.11.2013
Czas rozpoczęcia prac: listopad 2013

Kwota miesięcznego stypendium: 1000 PLN (netto)
Ubezpieczenie emerytalne i rentowe: nie
Czas trwania stypendium: 12 miesięcy
Liczba stypendiów: 3
Miejsce odbywania pracy magisterskiej: Katedra i Zakład Chemii Leków, Uniwersytet Medyczny im Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Zadania
Wykonanie pracy magisterskiej w ramach projektu „Bioinorganic and inorganic medical chemistry of branched peptides”. Praca stypendysty/stypendystki będzie polegać na wykorzystaniu technik analitycznych (potencjometria, spektroskopia UV-Vis, CD, EPR, NMR, ESI-MS) do opisu układów bionieorganicznych.

Adres przesyłania zgłoszeń: lukasz.szyrwiel@umed.wroc.pl

1. ukończone 3 lata studiów magisterskich bądź licencjackich,
  2. motywacja i gotowość do pracy naukowej,
  3. znajomość języka angielskiego (czytanie ze zrozumieniem literatury naukowej),
  4. znajomość podstawowych zagadnień biochemicznych, bionieorganicznych oraz/lub chemii leków (potencjalne pytania będą konstruowane z uwzględnieniem profilu studiów kandydata/kandydatki).

Lista wymaganych dokumentów

1. Curriculum Vitae,
  2. kopia arkuszu ocen z pierwszych trzech lat studiów.

Dodatkowe dokumenty

1. dokumenty potwierdzające aktywność studencką np.: potwierdzenia obytego stażu,  działalności w kole studenckim, publikacja naukowa,
  2. referencje od nauczyciela akademickiego.

Komisja rekrutacyjna zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami, którzy zostaną zaproszeni na rozmowę w pierwszej połowie listopada (istnieje możliwość wystąpienia drogą elektroniczną).

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie stypendialnej dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883".