Wpis na rok

OGŁOSZENIE

Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej informuje studentów II, III, IV i V roku Farmacji i Analityki Medycznej, że wpisu na rok akademicki 2014/2015 należy dokonać w terminie od 15.09.2014 do 30.09.2014 r.

Wpisu należy dokonać osobiście. Do wpisu należy przedłożyć:

·      Uzupełniony indeks
  -       w tym odpowiednią ilość godz. fakultetów
  -       szczepienia (WZW typu B) dot. studentów wpisujących się na IIF i IIA
  -       wpisane nowe zajęcia na semestr zimowy i letni roku akad.2014/2015 wraz z prowadzącymi oraz punktami ECTS (wzór na stronie Wydziału w zakładce: Dydaktyka)
·      Uzupełnioną kartę osiągnięć studenta (zawierającą także wszystkie zaliczone fakultety)
·      Potwierdzenie wpłaty za studia niestacjonarne dot. studentów studiów niestacjonarnych
·      Potwierdzenie wpłaty za powtarzanie studiów dot. studentów powtarzających
·      Zaświadczenie lekarskie dot. studentów, którzy nie mają ważnych badań lekarskich.
·      Oświadczenie o zmianie danych osobowych (dot. tyko studentów, których dane się zmieniły; wzór na stronie Wydziału w zakładce: Informacje dla studentów: Wzory druków)

Przed wpisem na rok należy złożyć dokumenty dotyczące praktyk u Pani mgr inż. Krystyny Kijewskiej uprzednio zaliczonych przez Panią dr hab. Katarzynę Małolepszą-Jarmołowską  (dot. III F i IV F) lub dr Wiesławę Nahaczewską  (dot. III A i IV A). W tym celu niezbędne są: dzienniczek praktyk + potwierdzone poświadczenie odbycia praktyki zawodowej (na druku programu praktyki zawodowej).
Po dokonaniu wpisu na semestr zimowy legitymacje będą uaktywniane zbiorowo w Sekcji Socjalnej Dziekanatu. Starości są zobowiązani zebrać wszystkie legitymacje i dostarczyć je w odpowiednim, wcześniej umówionym terminie.