Indeksy

Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej informuje studentów wszystkich lat, że uzupełnione indeksy wraz z:

• uzupełnioną kartą okresowych osiągnięć studenta (zawierającą także wszystkie zaliczone fakultety)
• potwierdzeniem wpłaty za studia niestacjonarne - dot. studentów studiów niestacjonarnych
• potwierdzeniem wpłaty za powtarzanie zajęć – dot. studentów powtarzających
• wbitym do indeksu potwierdzeniem szczepienia (WZW typu B)  dot. studentów  I-go roku Analityki Medycznej  i I-go roku Farmacji
• zaświadczeniem lekarskim -  dot. studentów, którzy nie mają ważnych badań lekarskich od lekarza medycyny pracy

w celu zaliczenia semestru zimowego 2014/2015 - należy składać osobiście w Dziekanacie, w terminie do 01.03.2015 r.

Po dokonaniu wpisu na semestr zimowy legitymacje będą uaktywniane zbiorowo. Starości zobowiązani są zebrać wszystkie legitymacje i dostarczyć je w odpowiednim, wcześniej umówionym terminie do Pani mgr Anny Gulewicz.