Ubezpieczenia NNW i OC

Szanowni Państwo,
W związku z licznymi telefonami dotyczącymi ubezpieczeń NNW i OC, bardzo proszę o zamieszczenie na swoich stronach internetowych oraz na tablicach ogłoszeniowych następującej informacji:

„WSZELKIE INFORMACJE DOTYCZĄCE UBEZPIECZENIA NNW i OC STUDENTÓW znajdują się na stronie internetowej Uczelni pod linkiem http://www.studenci.umed.wroc.pl/dss-ubezpieczenia.
Wszelkie sprawy dotyczące ubezpieczeń należy WYJAŚNIĆ BEZPOŚREDNIO z ubezpieczycielem ERGO HESTIA tel. 801 107 107 (z telefonu stacjonarnego) LUB  tel. 58 555 55 55 (z telefonu komórkowego)”.

Studenci na stronie (link powyżej) mogą znaleźć tam szczegółowe informacje na temat warunków i zakresu ubezpieczenia, numery polis, wszelkie druki niezbędne do zgłoszenia szkody oraz kontakt do firmy Ergo Hestia.
Ponadto, uprzejmie informuję, że Dział Spraw Studenckich nie udziela studentom lub ich rodzicom żadnych informacji na temat szczegółowych warunków ubezpieczenia, ani też nie pośredniczy w zgłaszaniu szkód do Ergo Hestia. Proszę zatem nie odsyłać zainteresowanych do Działu Spraw Studenckich tylko bezpośrednio do ww. strony internetowej lub do Ergo Hestia.

Pozdrawiam serdecznie,

Monika Kotowska-Lewińska