Symulacje zamachu terrorystycznego na stadionie

Służby porządkowe planują zintegrowane ćwiczenia na stadionie miejskim. Chcesz zobaczyć to na żywo? Strażacy poprosili studentów o udział i wystąpienie w roli uczestników wydarzeń. Władze uczelni usprawiedliwią nieobecności.

Ćwiczenia zaplanowano 7 czerwca na terenie Stadionu Miejskiego we Wrocławiu - Pilczycach (w związku z obchodami Światowych Dni Młodzieży w Polsce).
Scenariusz zakłada likwidację zagrożeń spowodowanych atakiem terrorystycznym.

Zostaliśmy poproszeni o udział studentów w ćwiczeniach. Studenci - odpowiednio ucharakteryzowani będą udawać poszkodowanych i rannych - charakteryzacja będzie zgodna z rodzajem odniesionych ran - złamaniami kończyn, urazami głowy i innymi. Gorąco zapraszamy również Doktorantów!!! Osoby zainteresowane mogą zapisać się w Dziale Spraw Studenckich – zgłoszenia prosimy przesyłać do 28 kwietnia do godz. 14.00 na adres iwona.sojka@umed.wroc.pl.

UWAGA Studenci uczestniczący w ćwiczeniach będą zwolnieni z zajęć dydaktycznych w tym dniu i otrzymają certyfikat uczestnictwa.
MIEJSCE Stadion Miejski Wrocław-Pilczyce
CZAS W godzinach 08.00-14.00
Prawdopodobnie urząd miejski zapewni transport studentom na stadion - osoby zapisane zostaną poinformowane o szczegółach.
Informacja nt. tych ćwiczeń również pod linkiem: