Wpis na semestr

Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej informuje studentów wszystkich lat, że uzupełnione indeksy wraz z:

• uzupełnioną kartą okresowych osiągnięć studenta
  • potwierdzeniem wpłaty za studia niestacjonarne - dot. studentów studiów niestacjonarnych
  • potwierdzeniem wpłaty za powtarzanie zajęć - dot. studentów powtarzających
  • potwierdzeniem szczepienia (WZW typu B) dot. studentów I-go roku analityki medycznej i I-go roku farmacji
  • zaświadczeniem lekarskim - dot. studentów, którzy nie mają ważnych badań lekarskich od lekarza medycyny pracy

w celu zaliczenia semestru zimowego 2016/2017 - należy składać osobiście w Dziekanacie, w terminie do 03.03.2017 r.
Po dokonaniu wpisu na semestr letni legitymacje będą uaktywniane zbiorowo. Starości zobowiązani są zebrać wszystkie legitymacje i dostarczyć je w odpowiednim, wcześniej umówionym terminie do Pani mgr Anny Gulewicz.
Jednocześnie prosimy o dostarczenie wniosków dotyczących praktyk wakacyjnych - dot. studentów III i IV roku farmacji.