Dziekanat informuje

Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Analityki Medycznej informuje studentów II, III, IV i V roku farmacji i analityki medycznej, że wpisu na rok akademicki 2017/2018 należy dokonać w terminie od 11.09.2017 do 29.09.2017 r.

Wpisu należy dokonać osobiście. Do wpisu należy przedłożyć:

• Uzupełniony indeks

-   w tym odpowiednią ilość godz. fakultetów

• szczepienia (WZW typu B) dot. studentów wpisujących się na IIF i IIA
  • wpisane nowe zajęcia na semestr zimowy i letni roku akad.2017/2018

wraz z prowadzącymi oraz punktami ECTS (wzór na stronie Wydziału w zakładce:
Wypis z indeksu)

• Uzupełnioną kartę osiągnięć studenta (zawierającą także wszystkie zaliczone fakultety)
  • Potwierdzenie wpłaty za studia niestacjonarne dot. studentów studiów niestacjonarnych
  • Potwierdzenie wpłaty za powtarzanie dot. studentów powtarzających

i warunkowych z obowiązkiem powtarzania

• Zaświadczenie lekarskie dot. studentów, którzy nie mają ważnych badań lekarskich.
  • Studenci po urlopach dziekańskich zobowiązani są także do wpisu na

rok. Osoby, które po urlopach nie planują powrotu na studia proszeni
są do złożenia stosownego oświadczenia o rezygnacji ze studiów (wzór
 na stronie Wydziału w zakładce: Informacje dla studentów -> Wzory druków)

• Oświadczenie o zmianie danych osobowych (dot. tyko studentów, których dane się zmieniły; wzór na stronie Wydziału w zakładce: Informacje dla studentów: Wzory druków)
  • Studenci, którzy są po obronie proszeni są o odbiór dokumentów dotyczących 6-miesięcznej praktyki w Dziekanacie u Pani Dagmary Nowakowskiej. Studenci niestacjonarni muszą dostarczyć potwierdzenie wpłaty.

Przed wpisem na rok należy złożyć dokumenty dotyczące praktyk u Pani mgr Justyny Bieszczad uprzednio zaliczonych przez Panią dr hab. Katarzynę Małolepszą-Jarmołowską  (dot. III F i IV F) lub dr Wiesławę Nahaczewską  (dot. III A i IV A). W tym celu niezbędne są: dzienniczek praktyk + potwierdzone poświadczenie odbycia praktyki zawodowej (na druku programu praktyki zawodowej) oraz zaliczenie praktyki w indeksie i na karcie osiągnięć.
Po dokonaniu wpisu na semestr zimowy legitymacje będą uaktywniane zbiorowo w Sekcji Socjalnej Dziekanatu u Pani mgr Anny Gulewicz. Starości są zobowiązani zebrać wszystkie legitymacje i dostarczyć je w odpowiednim, wcześniej umówionym terminie.