19.07.2022 : Diagnosta laboratoryjny w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej (ZDL) Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.

23.03.2022 : Laboratorium Mykologiczne Anna Kudła we Wrocławiu pilnie poszukuję studenta V-go roku Analityki Medycznej, do pracy w naszym Laboratorium.
Osobom zatrudnionym oferujemy: pracę w zgranym zespole i zdobycie cennego doświadczenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, po uzyskaniu prawnego tytułu Diagnosty Laboratoryjnego oferujemy zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę.
Oferty zawierające CV z dopiskiem „DIAGNOSTA LABORATORYJNY MYKOLOGIA" prosimy wysyłać na adres e-mail: anna.kudla83@gmail.com a wszelkie pytania prosimy kierować pod numerem telefonu: 514782556 .
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. poz. 1000.)
Dziękuję i pozdrawiam, właściciel Laboratorium - Anna Kudła

11.03.2022 : Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu - diagnosta laboratoryjny w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej - oferta pracy .

25.02.2022 : GENOMTEC S.A. - biolog molekularny - oferta pracy .

18.06.2021 : Dział Diagnostyki Laboratoryjnej przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym poszukuje diagnosty laboratoryjnego do pracy w pracowni mikrobiologicznej.

03.02.2021 : Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Świdnicy pilnie zatrudni diagnostę laboratoryjnego w Laboratorium Mikrobiologicznym. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie ofert wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy: sekretariat@szpital.swidnica.pl „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Świdnicy, ul. Leśna 27-29 58-100 Świdnica, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji”.
Danuta Kijek - kierownik Działu Spraw Osobowych i Szkoleń, tel. 74 8517578, d.kijek@szpital.swidnica.pl .

23.10.2020 : Zespół Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu oferuje pracę na stanowiska: mikrobiolog, biotechnolog, diagnosta laboratoryjny, analityk medyczny.

14.09.2020 : Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu oferuje pracę na stanowisku diagnosty laboratoryjnego/młodszego asystenta w Zakładzie Mikrobiologii.

31.08.2020 : Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu oferuje pracę na stanowisku diagnosta laboratoryjny w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej.

28.02.2020 : Zakład Patomorfologii i Cytologii Klinicznej we Wrocławiu, przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym, zatrudni od zaraz do pracy analityków medycznych (techników, licencjatów, magistrów) lub osoby z kierunków pokrewnych, w tym biologów, w pracowni cytologicznej i histologicznej, przy czynnościach technicznych (m.in. wykonywanie barwionych tkankowych i cytologicznych preparatów mikroskopowych z ludzkich tkanek i narządów zmienionych chorobowo oraz płynów z jam ciała i rozmazów do diagnostyki patomorfologicznej lub cytologicznej, technika cytologiczna i histologiczna w pełnym zakresie). Nie jest wymagane żadne doświadczenie zawodowe (chociaż mile widziane) – osoby zatrudnione zostaną przyuczone do wykonywania pracy. Kontakt: Patryk Nowak, tel. 728 341 615, CV na mail: patryk2nowak@interia.pl .

09.01.2020: NZOZ Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie zatrudni Diagnostę laboratoryjnego. Możliwość pracy w MLD (możliwość pełnienia samodzielnych dyżurów medycznych), na pracowni serologii lub mikrobiologii. Ofertę również kierujemy do studentów ostatnich lat analityki medycznej (możliwość praktyk wakacyjnych w ramach toku studiów). Kontakt najlepiej z kierownikiem 748344157 lub mailowo laboratorium@szpital.dzierzoniow.pl .